Servis+ a opravy zariadení

Ak sa vám stane, že vaše počítače, notebooky, tlačiarne alebo iné zariadenia prestanú fungovať, neváhajte nás kontaktovať. Naši skúsení technici sa postarajú o to, aby vaše zariadenia boli opäť v prevádzke čo najskôr. Snažíme sa, aby sme vždy poskytli najlepšie možné riešenie pre našich zákazníkov a zabezpečili im tým nerušenú prácu. Kontaktujte nás a my sa postaráme o to, aby Vaše zariadenia boli v bezpečí a v dobrom stave.

Zrýchlenie zariadeni

Servis+ vám zaručuje zrýchlenie vášho zariadenia.

Doprava

Doprava zariadenia v Žiline je v prípade opravy zadarmo. V prípade potreby je zariadenie možné odviezť a doviezť aj po ceste smer Žilina-Terchová.

Zachovanie údajov

V prípade výmeny disky vo vašom zariadení váš disk oklonujeme tak že neprídete o žiadné dáta, ani o vaše nastavenia. (nainštalovené tlačiarne, wifi údaje, a monoho daľšieho...).

Diagnostika a poradenstvo

Zdarma v prípade realizácie servisu.

Ekonomické riešenie

Servis+ vo veľa prípadoch vyjde finančne lepšie ako kúpa nového zariadenia. Ak máte drahší notebook s ktorým ste spokojný ale chýba vám rýchlosť tak náš repas je jednoznačne najlepšie riešenie.

Ekologické riešenie

Vaše zariadenie nemusí byť až také staré aby bolo treba kupovať nové, len mu treba trochu pomôcť. Odvďačí sa vašej peňaženke a životnému prostrediu.

Servis+ obsah a postup

Výmena disku

Výmena disku HDD za rýchlejší disk SSD. Dáta zo starého disku vám dokážeme oklonovať na nový disk, to znamená že neprídete o žiadne dáta.

Doplnenie RAM pamäte

Doplnenie operačnej pamäte (RAM) zaručuje zrýchlenie vášho zariadenia. V prípade že máte málo RAM pamäte a otvoríte si veľa programov vaše zariadenie spomalí. Preto sa odporúča mať na pracovných počítačoch aspoň 8gb RAM.

PROFYLAKTIKA

Profylaktika alebo "vyčistenie vnútra vášho zariadenia" predovšetkým od prachu ktorý znemožnuje ventilátorom zariadenie dostatočne ochladzovať. Tým pádom nastáva prehrievanie ktoré môže zariadenie spomaliť alebo aj poškodiť.

DOPLNKOVé SLUžBY

Inštalácia voľne dostupných / platených programov. Výmena dielov.

IMG_1183

Kontaktný formulár

041 5555 121

Pondelok – Piatok     08:00 – 16:00

Email: obchod@kodas.sk

Adresa: Kamenná 20, 010 01 Žilina