Outsourcing

Neustálym rozvojom informačnej techniky stále viac narastajú nároky na jej správu. Udržať krok s dobou a zabezpečiť bezproblémovú prevádzku firmy si vyžaduje čoraz viac úsilia a znalostí.

Výhodným riešením je prenechať starostlivosť a rozvoj v tejto oblasti na odborníkov z KODASu, ktorí prevezmú celú zodpovednosť za správu vašej výpočtovej techniky a vy sa tak môžete plne sústrediť na rozvoj svojho podnikania.

Ďalším stupňom outsourcingu je takzvaný hosting. Pri hostingu je informačný systém KIS umiestnený na serveroch v špičkovom dátovom centre. Zákazníkovy tak odpadajú vysoké vstupné ivestície do serverovne a následné náklady spojené s údržbou. Vo firme má len počítače, z ktorých sa pomocou internetu pripája k informačnému systému. Ak sa chcete dozvedieť o hostingu viac, kliknite tu.

Ako sa stať naším zákazníkom?

Ozvite sa nám e-mailom na vojtek@kodas.sk alebo telefonicky na 041/5555193. Dohodneme úvodné stretnutie. Vykonáme prvotnú analýzu stavu a zdarma vypracujeme postup riešenia a predložíme cenovú ponuku. Po prevzatí siete do starostlivosti uzavrieme servisnú zmluvu, vykonáme kompletnú analýzu a dokumentáciu súčasného stavu a spoločne stanovíme priority prevádzky.