Office 365

Office 365 je cloudová služba, poskytovaná z dátového centra spoločnosti Microsoft. Office 365 prináša profesionálne riešenie mailov, spoločných kalendárov, zadávania a kontroly úloh, spoločného úložiska dokumentov a možnosti textovej, hlasovej a video komunikácie. A to všetko bez nutnosti počiatočných investícii do výpočtovej techniky a programového vybavenia, čo túto službu robí dostupnou pre všetky typy a veľkosti podnikania. Rovnako aj čas nasadenia a s tým súvisiace implementačné náklady sú neporovnateľné nižšie ako v prípade, keby ste si takéto riešenie chceli nasadiť na vlastných serveroch.

Toto všetko máte neustále k dispozícii, či už ste v kancelárii alebo na cestách. Využívať cloudové služby môžete cez Váš počítač, tablet, alebo mobilný telefón, a nezáleží pritom na tom, či ste veľká firma alebo živnostník. Stačí Vám len mať prístup na internet a o nič viac sa nemusíte starať. Samozrejme vybrať si môžete len jednotlivé produkty alebo celé balíky produktov. Jednoducho si službu Office 365 naskladáte podľa požiadaviek.

V KODASe sme presvedčení o tom, že Cloud je budúcnosťou IT. Medzi prvými sme sa stali partnerom spoločnosti Microsoft v oblasti poskytovania cloudových služieb Office 365. O tom, že to bolo správne rozhodnutie, svedčí aj neustále rastúci počet spokojných používateľov tejto cloudovej služby.

Ako partnera pri prechode do Cloudu si nás zvolili napríklad tieto spoločnosti:
– Autosklo Hornet, s.r.o.
– MOLITAS, spol. s r.o.
– Vladimír Fedra – FEIM