Partneri

Microsoft – systémová platforma našich riešení

Microsoft Partner

Vďaka certifikácií našich odborníkov sme sa stali Microsoft Partner s kompetenciami. Kompetencia nezávislého dodávateľa softwarových riešení (ISV partner) a partnerská zmluva nám umožňujú prístup k zdrojom informácií v Microsofte a k pravidelným školeniam. Spolupráca s Microsoftom nám pomáha napĺňať poslanie našej firmy: dodávať našim zákazníkom riešenia na svetovej úrovni za slovenské ceny.

www.microsoft.com/sk

Eset

ESET Gold Partner

Popredná slovenská firma v oblasti IT na Slovensku, ktorá zamestnáva špičkových odborníkov. Poskytuje špičkové riešenia v oblasti bezpečnosti počítačových systémov. Kodas je zlatým partnerom spoločnosti ESET.

www.eset.sk

ATComp

Renomovaný český výrobca počítačov, notebookov a serverov. Spolupracujeme hlavne v dodávkach stolových počítačov. Sme Autorizované servisné stredisko.

HEWLET PACKARD

Popredný výrobca výpočtovej techniky so širokým záberom produktov. Ponúkame tlačiarne notebooky a hlavne servery, ktoré v súčasnosti patria medzi svetovú špičku.

Hewlett Packard ProLiant servery sú najpredávanejšie servery na svete, čo predstavuje viac ako 13 miliónov predaných kusov. Ich významnou výhodou je široká konfigurovateľnosť a použiteľnosť.

www.hp.com/sk

GTS

Spoločnosť GTS Slovakia je popredný telekomunikačný operátor s celoslovenskou pôsobnosťou. Je členom silnej medzinárodnej skupiny GTS Central European Holding B. V. (GTSCE), ktorá je poskytovateľom integrovaných telekomunikačných riešení na základe viacvrstvovej infraštruktúry pre krajiny strednej a východnej Európy. V spolupráci s GTS dodávame prístup na Internet.

www.gts.sk

BOWA

Firma BOWA s.r.o. je obchodno – servisná spoločnosť so zameraním na oblasť registračných pokladníc a výpočtovej techniky. Spolupracujeme v oblasti dodávky registračných pokladníc a fiskálnych tlačiarní. KODAS je autorizovaná servisná organizácia registračných pokladníc DATECS a fiskálnych tlačiarní.

www.bowa.sk

Elcom

Najväčší slovenský výrobca registračných pokladníc a fiskálnych tlačiarní. KODAS je autorizovaná servisná organizácia registračných pokladníc Euro.

www.elcom.sk

P&P

KODAS v spolupráci s P&P s.r.o dodáva systém na podporu skladových procesov založený na využívaní snímačov čiarového kódu.

www.pap.sk